המרכז הארצי לדודי שמש-איכות,מחיר שירות.

המחיר הטוב בשוק!ניסיון,שירות איכות!

פאנלים סולאריים – מה זה ואיך הם משפיעים על חיינו

מי שמטייל ברחובות ערים שונות בישראל, גדולות וקטנות, יכול לראות בשנים האחרונות, גגות מכוסים בפאנלים שטוחים ונוצצים. אפשר למצוא אותם על גבי גגות של מבני מגורים, מבנים מסחריים ועסקיים וכן על גגות של מבני ציבור, חינוך, בריאות וכדומה. כמו כן, הוא יכול למצוא את הפאנלים במקומות נוספים, לעיתים אפילו על עמודים או אמצעים אחרים ברחוב מרכזי או כביש ראשי.

אלה לא סתם פאנלים רגילים, אלא מדובר בפאנלים סולאריים. אלו פאנלים שמטרתם לקלוט את קרני השמש ולהפיק בעזרתם חשמל. זה אחד הרעיונות הבולטים שעומדים בבסיסה של אנרגיה סולארית, אשר הפכה בשנים האחרונות לאחד מאפיקי ההשקעה והפיתוח הבולטים ביותר בעולם.

פאנלים סולאריים מאפשרים לנו, כאמור, להפיק חשמל דרך כך שאנחנו מנצלים את אנרגית השמש. ככל שנשתמש ביותר פאנלים, נוכל להפיק יותר חשמל, ועם הזמן נוכל לוותר על שימוש במשאבי טבע מתכלים ומזהמים, כמו למשל, פחם, דלק, גז וכדומה. מאחר והשמש איננה מתכלה ומדובר בחומר שאיננו מסכן את הסביבה, אזי שעדיף לנו לבחור באופציה זו, ולוותר על אפשרויות אחרות.

 

כיצד אנחנו יכולים ליהנות מפאנלים סולאריים

בעיקרון, בשביל להתקין פאנלים סולאריים על גג המבנה שלנו, אנחנו צריכים לפנות אל חברה שמתמחה בתחום ויכולה לספק לנו את השירות הרלוונטי עבורנו. מעבר לכך, אנחנו צריכים לקבל את כל האישורים בשביל שנוכל להתקין את הפאנלים בצורה חוקית. במידה ומדובר על מבנה מגורים משותף, צריך לוודא שיש לנו את ההסכמה של הדיירים האחרים לכך.

לאחר מכן, אחרי שקיבלנו את האישורים וההסכמה, אנחנו יכולים לפנות אל חברות שמתעסקות בתחום בשביל לקבל מהן הצעת מחיר ולהחליט איזה פאנלים להתקין והיכן. מעבר לכך, אנחנו צריכים להחליט איזו מערכת להתקין, אשר תאפשר לנו להפיק חשמל מהשמש דרך הפאנלים בצורה אופטימאלית. חשוב כמובן לוודא שהמערכת תקינה ואנחנו יכולים להשתמש בה על פי הצרכים שלנו במבנה. יש לוודא גם שהמערכת עובדת על פי התקנים המוכרים והרלוונטיים.

 

לא רק לגגות המבנים

כפי שציינו בתחילת המאמר, אנחנו יכולים למצוא פאנלים סולאריים לא רק על גגות של מבנים אלא גם במקומות נוספים. למשל, רשויות מקומיות רבות מתקינות פאנלים ברחובות הערים בשביל להפיק מהם חשמל, כנ"ל לגבי כבישים ראשיים ומקומות פתוחים אחרים.

כמו כן, אנחנו יכולים למצוא פאנלים סולאריים מותקנים בשדות ובמשקים חקלאיים, כך שבעלי הקרקע יכולים להשתמש בהם ולנצל אותם לצורך ייצור חשמל. אפשר גם למצוא פאנלים סולאריים ניידים, כאלה שאנחנו יכולים לקחת אותם איתנו ולהשתמש בהם לצורך ייצור חשמל במקומות שונים, כמובן הכוונה לכמות מינימאלית, ולא כזו שאפשר להשתמש בה לצורך מערכות מורכבות.

לסיכום, השימוש בפאנלים יכול להיות מאוד אטרקטיבי ויעיל, ומעבר לכך, הוא זול וידידותי לסביבה.

 

תוכן עניינים

המרכז הארצי לדודי שמש

המרכז הארצי לדודי שמש

אנחנו במרכז הארצי לדודי שמש , שמנו לעצמנו מטרה להוביל שינוי בשוק ולהוזיל את כלל המחירים בעולם התקנת דודי שמש תוך שמירה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר בשוק ותודעת שירות גבוה.

החברה שלנו היא מהמנוסות בשוק עם ניסיון של 10+ שנים בתחום ואין ספור פרויקטים מוצלחים.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

תוכן עניינים